SKCH1608H68NJ
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SKCH1608H68NJ
JLCPCB Part #
C7587814
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
12@100MHz 300mA 68nH 720mΩ 900MHz Multilayer inductor ±5% SMD,1.6x0.8mm Inductors (SMD) ROHS