DFLS1100
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
DFLS1100
JLCPCB Part #
C475665
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+125℃ 100V 1A 200uA@100V 30A 850mV@1A Independent SOD-123FL Schottky Diodes ROHS