BZX84C2V4
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
BZX84C2V4
JLCPCB Part #
C5356478
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 225mW 50uA SOT-23 Zener Diodes ROHS