BZT52C4V3
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
BZT52C4V3
JLCPCB Part #
C216710
Package
SOD-123
Description
1 Independent 130Ω 4.3V 4V~4.6V 500mW 5uA SOD-123 Zener Diodes ROHS