BZT52C22
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
BZT52C22
JLCPCB Part #
C216727
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@17V 20.8V~23.3V 22V 500mW 55Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS