FJ4301AH
Extended
Manufacturer
Shenzhen Zhihao Elec
MFR.Part #
FJ4301AH
JLCPCB Part #
C10703
Package
Plugin
Description
0.4 16mm 3 30.1mm 7 Segment 7mm Common Cathode Red 插件 LED Segment Displays ROHS