KH-BM2.54-4P
MFR.Part #
KH-BM2.54-4P
JLCPCB Part #
C962226
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20℃~+70℃ 100mA 2,000 cycles 2.54mm 24V 4 PC Pin Red Slide, Rocked 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS