SMCJ58CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
SMCJ58CA
JLCPCB Part #
C5267359
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 16.1A@10/1000us 1uA 58V 64.4V 93.6V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS