SMBJ24CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
SMBJ24CA
JLCPCB Part #
C5267327
Package
DO-214AA(SMB)
Description
15.4A@10/1000us 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS