SMAJ15CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
SMAJ15CA
JLCPCB Part #
C5267289
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 15V 16.4A@10/1000us 16.7V 1uA 24.4V 400W TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS