JK16-065T
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
JK16-065T
JLCPCB Part #
C5183871
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 120mΩ 16V 5.1mm Plugin,P=5.1mm PTC Thermistors ROHS