1.5KE200CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
1.5KE200CA
JLCPCB Part #
C362169
Package
DO-27(DO-201)
Description
1.5kW 171V 190V 1uA 274V 5.5A Bidirectional TVS DO-27(DO-201) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS