TNM03K20BX
MFR.Part #
TNM03K20BX
JLCPCB Part #
C5307988
Package
DFN1006-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2A 160mW 20V 2nC@4.5V 400mΩ@1.8V 43pF 6pF 700mV 9pF N-Channel DFN1006-3L MOSFETs ROHS