TNM03K100KX
MFR.Part #
TNM03K100KX
JLCPCB Part #
C5156708
Package
SOT-23
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.25W 1.2V 100V 13pF 190pF 22pF 240mΩ@10V 2A 5.2nC@10V N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS