TNM02K100KX
MFR.Part #
TNM02K100KX
JLCPCB Part #
C5307987
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 15pF 1V 2.2A 2.5W 260mΩ@4.5V 330pF 5.2nC@10V 88pF N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS