D20SB100
Extended
Manufacturer
Sheier
MFR.Part #
D20SB100
JLCPCB Part #
C2845222
Package
SIP-4P
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1V@10A 1kV 20A 300A 5uA@1kV Single-Phase Rectifier SIP-4P Bridge Rectifiers ROHS