22D-12D12NCNL
Extended
Manufacturer
Shanghai YDS Tech
MFR.Part #
22D-12D12NCNL
JLCPCB Part #
C179776
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10.16mm 10.8V~13.2V 100kHz 100mVp-p 1W 1kV 2 20.32mm 7.8mm 85% Short Circuit Protection ±12V ±42mA 插件 Isolated Power Modules ROHS