SMBJ75CA
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
SMBJ75CA
JLCPCB Part #
C5162505
Package
SMB
Description
121V 1uA 5A 600W@10/700us 75V 92.1V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS