PZ3D15VH
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PZ3D15VH
JLCPCB Part #
C918849
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 15V 1uA@12V 25Ω 500mW SOD-323 Zener Diodes ROHS