PSBD520S-30
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PSBD520S-30
JLCPCB Part #
C718486
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 1A 1uA@10V 200mA 30V 600mV@200mA Independent SOD-523 Schottky Diodes ROHS