PSBD2ED40V1H
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PSBD2ED40V1H
JLCPCB Part #
C110731
Package
DFN1608-2L
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100uA@40V 1A 40V 630mV@1A 7A DFN1608-2L Schottky Diodes ROHS