PPMT30V4
MFR.Part #
PPMT30V4
JLCPCB Part #
C110725
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.2W 1.3V 110pF 30V 4.2A 60mΩ@10V 75pF 950pF P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS