PPMT30V3
MFR.Part #
PPMT30V3
JLCPCB Part #
C918824
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.04W 14nC@10V 23pF 30V 3A 460pF 58mΩ@10V、75mΩ@4.5V 74pF SOT-23 MOSFETs ROHS