PPMT20V3
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PPMT20V3
JLCPCB Part #
C168635
Package
SOT-23
Description
1 P-Channel 125pF 150mΩ@2.5V 2.8A 20V 360pF 50pF 900mV 900mW SOT-23 MOSFETs ROHS