PNMT20V3
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PNMT20V3
JLCPCB Part #
C110715
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25W 1.2V 10nC@4.5V 115mΩ@2.5V 20V 3A 43pF 70pF N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS