DAR72405F-HR
Extended
Manufacturer
Sensata Tech
MFR.Part #
DAR72405F-HR
JLCPCB Part #
C5624045
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1kV@AC、1kV@DC 24V 2ms 3A 3ms 插件 Reed Relays ROHS