XS230BLNAM12
Extended
Manufacturer
Schneider
MFR.Part #
XS230BLNAM12
Description
-25℃~+70℃ 10mA 12V~24V 15mm 3-Wire Inductive NPN-NC Short-Circuit Protection - Proximity Sensors ROHS