LC1D25Q7C
MFR.Part #
LC1D25Q7C
Description
1NC+1NO、- 25A 380V 3NO 3P 85mm×45mm×92mm AC coil AC-3 CCC、CE、UKCA DIN Rail, Base LC1D - AC contactor ROHS