LC1D18P7C
MFR.Part #
LC1D18P7C
Description
18A 1NC+1NO、- 3NO 3P 77mm×45mm×86mm AC coil AC-3 AC230V CCC、CE、UKCA DIN Rail, Base LC1D - AC contactor ROHS