LC1D12F7C
Mechanical Assembly
Manufacturer
Schneider
MFR.Part #
LC1D12F7C
Description
110V 12A 1NC+1NO、- 3NO 3P 77mm×45mm×86mm AC coil AC-3 CCC、CE、UKCA DIN Rail, Base LC1D - AC contactor ROHS