RN212-0.6-02-15M
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RN212-0.6-02-15M
Description
-40℃~+100℃ 1.5kV 15mH@10kHz 2 300V 490mΩ 600mA - Common Mode Filters ROHS