RD8127-16-12M0
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RD8127-16-12M0
Description
-25℃~+110℃ 12mH@1kHz 16A 2 20.05mΩ 600V 850V - Common Mode Filters ROHS