RD7137-10-6M6
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RD7137-10-6M6
Description
-25℃~+110℃ 10A 2.5kV 21.9mΩ 3 6.6mH@1kHz 600V、850V - Common Mode Filters ROHS