RD6137-16-1M5
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
RD6137-16-1M5
Description
-25℃~+110℃ 1.5mH@1kHz 16A 2.5kV 3 600V 8.3mΩ 850V - Common Mode Filters ROHS