EV35-2.0-02-20M
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
EV35-2.0-02-20M
Description
-25℃~+100℃ 150mΩ 2 20mH@10kHz 250V 2A 2kV、3kV - Common Mode Filters ROHS