ED101-1.25-7M0
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
ED101-1.25-7M0
Description
-40℃~+125℃ 1.25A 2 400mΩ 500uH@10kHz、7mH@10kHz - Common Mode Filters ROHS