ED100-0.75-12M
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
ED100-0.75-12M
Description
-40℃~+125℃ 1.2Ω 1.5kV 2 300V 300uH@10kHz、12mH@10kHz 750mA - Common Mode Filters ROHS