DF30AA160
Extended
Manufacturer
SanRex Corporation
MFR.Part #
DF30AA160
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.3V@30A 1.6kV 300A 30A 3mA@1600V Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS