MTMM-107-15-T-S-700
MFR.Part #
MTMM-107-15-T-S-700
JLCPCB Part #
C3326020
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+105℃ 1 1.5mm 1.8mm 17.78mm 2mm 3A 7P Black Phosphor Bronze Pin Header Through Hole Tin Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS