SMNR5040-220MT
MFR.Part #
SMNR5040-220MT
JLCPCB Part #
C9391
Package
SMD,5x5mm
Description
1.4A 1.6A 167mΩ 22uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS