SM7850-330MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SM7850-330MT
JLCPCB Part #
C9183
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.2A 1.5A 115mΩ 33uH Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS