TFL0816-12N
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
TFL0816-12N
JLCPCB Part #
C19604830
Package
0603
Description
12nH 15@300MHz 1Ω 300mA ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS