RR1220Q-97R6-D-M
MFR.Part #
RR1220Q-97R6-D-M
JLCPCB Part #
C3988100
Description
-55℃~+125℃ 100mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS