RR1220Q-750-D
MFR.Part #
RR1220Q-750-D
JLCPCB Part #
C4011975
Description
-55℃~+125℃ 100mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS