RR1220P-8870-D-M
MFR.Part #
RR1220P-8870-D-M
JLCPCB Part #
C4093001
Description
-55℃~+125℃ 100mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS