RR1220P-512-D
MFR.Part #
RR1220P-512-D
JLCPCB Part #
C2086848
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS