RR1220P-1911-D-M
MFR.Part #
RR1220P-1911-D-M
JLCPCB Part #
C5870281
Description
-55℃~+125℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS