RGT1608P-7322-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-7322-B-T5
JLCPCB Part #
C2145046
Description
-55℃~+175℃ 100V 62.5mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS