RR0816P-8871-D-92H
MFR.Part #
RR0816P-8871-D-92H
JLCPCB Part #
C4268953
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS