RR0816P-3571-D-54H
MFR.Part #
RR0816P-3571-D-54H
JLCPCB Part #
C3946357
Description
-55℃~+125℃ 3.57kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS